ZVK EISDEN-DORP
U21
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
vr2320:0020:00
-
vr920:0520:054 - 2
-
vr220:0020:003 - 5
September 2026
-
wo3020:0520:055 - 1
-
vr2520:0520:055 - 5
-
wo920:0520:05
-
vr420:0520:05
Augustus 2026
-
vr2820:0520:05
-
vr2120:0520:05
-
vr1420:0020:00
Informatie over ZVK EISDEN-DORP U21
U21 is een jeugdploeg van ZVK EISDEN-DORP. Dit seizoen speelt de ploeg in U21 Elite Afdeling, U21 en Beker van België U21. Er staan 29 matchen op het programma: 10 gespeeld, 19 nog te spelen. De volgende match is op vrijdag 30 oktober tegen FUTSAL TEAM CHARLEROI. Thuis speelt de ploeg op Sporthal Maasmechelen Helix.
Wanneer speelt ZVK EISDEN-DORP U21 de volgende match?
De volgende match van ZVK EISDEN-DORP U21 is op vrijdag 30 oktober om 20:05, ZVK EISDEN-DORP tegen FUTSAL TEAM CHARLEROI in Sporthal Maasmechelen Helix.
In welke competitie speelt ZVK EISDEN-DORP U21?
ZVK EISDEN-DORP U21 speelt dit seizoen in U21 Elite Afdeling, U21, Beker van België U21 en 1ste Ploeg.
Waar speelt ZVK EISDEN-DORP U21 thuis?
ZVK EISDEN-DORP U21 speelt thuis op Sporthal Maasmechelen Helix, Collegestraat 1, 3630 Maasmechelen.
Hoe doet ZVK EISDEN-DORP U21 het dit seizoen?
ZVK EISDEN-DORP U21 speelde dit seizoen 8 matchen: 7 gewonnen, 1 gelijk en 0 verloren, met 41 doelpunten voor en 21 tegen.