VK. LIEDEKERKE
U8 B
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
za2411:1511:15n.b.
-
za1711:1511:15
-
zo1111:0011:00
-
za311:1511:15
September 2026
-
za2609:0009:00
-
za1911:1511:15n.b.
-
za1211:1511:15n.b.
-
za511:3011:30n.b.
Informatie over VK. LIEDEKERKE U8 B
U8 B is een jeugdploeg van VK. LIEDEKERKE. Dit seizoen speelt de ploeg in Provinciaal U8 N. Er staan 14 matchen op het programma: 8 gespeeld, 6 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen KFC VOORDE-APPELTERRE. Thuis speelt de ploeg op Heuvelkouter.
Wanneer speelt VK. LIEDEKERKE U8 B de volgende match?
De volgende match van VK. LIEDEKERKE U8 B is op zaterdag 31 oktober om 11:00, KFC VOORDE-APPELTERRE tegen VK. LIEDEKERKE in Frans Groeninckstadion.
In welke competitie speelt VK. LIEDEKERKE U8 B?
VK. LIEDEKERKE U8 B speelt dit seizoen in Provinciaal U8 N.
Waar speelt VK. LIEDEKERKE U8 B thuis?
VK. LIEDEKERKE U8 B speelt thuis op Heuvelkouter, Sportlaan 2, 1770 Liedekerke.
Waarom zijn er geen uitslagen voor VK. LIEDEKERKE U8 B?
Tot en met U13 registreert de KBVB geen uitslagen en is er geen klassement: bij de jongste jeugd draait alles om spelplezier en leren voetballen, niet om winnen. Daarom tonen we voor VK. LIEDEKERKE U8 B enkel de speeldata. Wil je de score toch bijhouden? Met de iPhone-app ScoreShare hou je de stand en de wedstrijdklok bij, en volgen ouders en familie live mee via één link.