US. THUMAIDE
U10
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
za1710:0010:00
-
za310:0010:00
September 2026
-
ma2818:1518:15
-
di2218:0018:00
-
za1910:0010:00
-
za1210:0010:00
-
za510:0010:00
Augustus 2026
-
za2909:3009:30
Informatie over US. THUMAIDE U10
U10 is een jeugdploeg van US. THUMAIDE. Dit seizoen speelt de ploeg in U10-K-1ER TOUR, Young Cup U10 en Equipes U10. Er staan 8 matchen op het programma: 8 gespeeld, 0 nog te spelen. Thuis speelt de ploeg op Terrain Communal.
Wanneer speelt US. THUMAIDE U10 de volgende match?
Er staan momenteel geen matchen meer gepland voor US. THUMAIDE U10.
In welke competitie speelt US. THUMAIDE U10?
US. THUMAIDE U10 speelt dit seizoen in U10-K-1ER TOUR, Young Cup U10 en Equipes U10.
Waar speelt US. THUMAIDE U10 thuis?
US. THUMAIDE U10 speelt thuis op Terrain Communal., Rue Sainte Brigitte, 7970 Thumaide.
Waarom zijn er geen uitslagen voor US. THUMAIDE U10?
Tot en met U13 registreert de KBVB geen uitslagen en is er geen klassement: bij de jongste jeugd draait alles om spelplezier en leren voetballen, niet om winnen. Daarom tonen we voor US. THUMAIDE U10 enkel de speeldata. Wil je de score toch bijhouden? Met de iPhone-app ScoreShare hou je de stand en de wedstrijdklok bij, en volgen ouders en familie live mee via één link.