SPORTING KEIEM
U9
Voetbal
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Volgende match
Gewestelijk U9 B
Za 24 okt, 09:15
Zaterdag 24 oktober
SPORTING KEIEM
tegen
JV. LO-RENINGE
Thuis
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Apple Agenda
iPhone, iPad, Mac
Google Agenda
Android en web
Outlook
Microsoft 365 en Outlook.com
Teamy app
Voor ploegen en ouders
Hulp
Eenmalig downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
47 supporters van SPORTING KEIEM gebruiken Foot24.be
Speelschema
Oktober 2026
-
za2409:1509:15Gewestelijk U9 B ThuisThuis
-
za3109:3009:30Gewestelijk U9 B UitUit
November 2026
-
za709:3009:30Gewestelijk U9 B UitUit
-
za1409:1509:15Gewestelijk U9 B ThuisThuis
-
za2113:4513:45Gewestelijk U9 B UitUit
-
za2809:1509:15Gewestelijk U9 B ThuisThuis
December 2026
-
za509:3009:30Gewestelijk U9 B UitUit
Informatie over SPORTING KEIEM U9
U9 is een jeugdploeg van SPORTING KEIEM. Dit seizoen speelt de ploeg in Gewestelijk U9 B en U9. Er staan 15 matchen op het programma: 8 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen JV. LO-RENINGE. Thuis speelt de ploeg op Sporting Keiem.
Wanneer speelt SPORTING KEIEM U9 de volgende match?
De volgende match van SPORTING KEIEM U9 is op zaterdag 24 oktober om 09:15, SPORTING KEIEM tegen JV. LO-RENINGE in Sporting Keiem.
In welke competitie speelt SPORTING KEIEM U9?
SPORTING KEIEM U9 speelt dit seizoen in Gewestelijk U9 B en U9.
Waar speelt SPORTING KEIEM U9 thuis?
SPORTING KEIEM U9 speelt thuis op Sporting Keiem, Tervaete z/n Campus Keiem, 8600 Keiem.