foot24.be

SPORTING EXCEL JEMEPPE U15 A

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match U15 B - 1ER TOUR
Za 7 nov, 15:00
Zaterdag 7 november

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 55 supporters van SPORTING EXCEL JEMEPPE gebruiken Foot24.be

November 2026

  1. za
    7
    15:00
  2. za
    14
    15:00

Informatie over SPORTING EXCEL JEMEPPE U15 A

U15 A is een jeugdploeg van SPORTING EXCEL JEMEPPE. Dit seizoen speelt de ploeg in U15 B - 1ER TOUR en U15. Er staan 10 matchen op het programma: 8 gespeeld, 2 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 7 november tegen FC. LIGNY. Thuis speelt de ploeg op Terr. Jemeppe - Cpl. Sportif.

Wanneer speelt SPORTING EXCEL JEMEPPE U15 A de volgende match?

In welke competitie speelt SPORTING EXCEL JEMEPPE U15 A?

Waar speelt SPORTING EXCEL JEMEPPE U15 A thuis?

Hoe doet SPORTING EXCEL JEMEPPE U15 A het dit seizoen?