SK. MUNKZWALM
1 B
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za3119:3019:30Uit
November 2026
-
za1418:0018:00Uit
-
zo2914:3014:30Uit
Januari 2027
-
zo1014:3014:30
Heenmatch zo 13 sep, thuis: met 3-2 gewonnen
Uit -
zo1715:0015:00
Heenmatch za 10 okt, thuis: met 3-1 verloren
Uit -
za3018:0018:00
Heenmatch zo 30 aug, thuis: met 4-1 gewonnen
Uit
Februari 2027
-
zo2115:0015:00Uit
Maart 2027
-
zo715:0015:00Uit
-
za2019:3019:30
Heenmatch zo 27 sep, thuis: met 4-2 gewonnen
Uit
April 2027
-
zo1115:0015:00Uit
-
zo1815:0015:00Uit
Informatie over SK. MUNKZWALM 1 B
1 B is een seniorenploeg van SK. MUNKZWALM. Dit seizoen speelt de ploeg in 3 Provinciaal Oost-Vlaanderen B, BvOH Hofman Cup P3D en 1e Ploegen 3-4 Prov. Er staan 38 matchen op het programma: 16 gespeeld, 22 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen FC. GAVERE-ASPER. Thuis speelt de ploeg op Zwalmmeersch.
Wanneer speelt SK. MUNKZWALM 1 B de volgende match?
De volgende match van SK. MUNKZWALM 1 B is op zondag 25 oktober om 15:00, SK. MUNKZWALM tegen FC. GAVERE-ASPER in Zwalmmeersch.
In welke competitie speelt SK. MUNKZWALM 1 B?
SK. MUNKZWALM 1 B speelt dit seizoen in 3 Provinciaal Oost-Vlaanderen B, BvOH Hofman Cup P3D en 1e Ploegen 3-4 Prov.
Waar speelt SK. MUNKZWALM 1 B thuis?
SK. MUNKZWALM 1 B speelt thuis op Zwalmmeersch, Rekegemstraat 19/1, 9630 Munkzwalm.
Hoe doet SK. MUNKZWALM 1 B het dit seizoen?
SK. MUNKZWALM 1 B speelde dit seizoen 15 matchen: 7 gewonnen, 3 gelijk en 5 verloren, met 43 doelpunten voor en 36 tegen.