foot24.be

RUS. FLOBECQUOISE 1

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 25 supporters van RUS. FLOBECQUOISE gebruiken Foot24.be
  • Gewonnen
  • Gelijk
  • Verloren
  • Uitslag onbekend

Informatie over RUS. FLOBECQUOISE 1

1 is een seniorenploeg van RUS. FLOBECQUOISE. Dit seizoen speelt de ploeg in 4 Prov.B, Equipes Premières en Coupe du Hainaut Seniors. Er staan 36 matchen op het programma: 15 gespeeld, 21 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen FC BORINA QUAREGNON. Thuis speelt de ploeg op Stade Robert Delfairière.

Wanneer speelt RUS. FLOBECQUOISE 1 de volgende match?

In welke competitie speelt RUS. FLOBECQUOISE 1?

Waar speelt RUS. FLOBECQUOISE 1 thuis?

Hoe doet RUS. FLOBECQUOISE 1 het dit seizoen?