RSC. PETIT-WARET
U13 A
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
November 2026
-
zo810:0010:00U13 A - 1er tour ThuisThuis
-
zo1509:3009:30U13 A - 1er tour UitUit
Informatie over RSC. PETIT-WARET U13 A
U13 A is een jeugdploeg van RSC. PETIT-WARET. Dit seizoen speelt de ploeg in U13 A - 1er tour. Er staan 10 matchen op het programma: 8 gespeeld, 2 nog te spelen. De volgende match is op zondag 8 november tegen Andenne Evelette Sports Football. Thuis speelt de ploeg op Terr. Petit-Waret - Stade.
Wanneer speelt RSC. PETIT-WARET U13 A de volgende match?
De volgende match van RSC. PETIT-WARET U13 A is op zondag 8 november om 10:00, RSC. PETIT-WARET tegen Andenne Evelette Sports Football in Terr. Petit-Waret - Stade.
In welke competitie speelt RSC. PETIT-WARET U13 A?
RSC. PETIT-WARET U13 A speelt dit seizoen in U13 A - 1er tour.
Waar speelt RSC. PETIT-WARET U13 A thuis?
RSC. PETIT-WARET U13 A speelt thuis op Terr. Petit-Waret - Stade, Rue du Stade, 5300 Andenne.