RSC. MUNO
U8
Voetbal
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Volgende match
U8 Régionaux (8E)
Za 31 okt, 10:00
Zaterdag 31 oktober
RSC. MUNO
tegen
UN.ST.ANDRE OCHAMPS
Thuis
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Apple Agenda
iPhone, iPad, Mac
Google Agenda
Android en web
Outlook
Microsoft 365 en Outlook.com
Teamy app
Voor ploegen en ouders
Hulp
Eenmalig downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
18 supporters van RSC. MUNO gebruiken Foot24.be
Speelschema
Oktober 2026
-
za3110:0010:00U8 Régionaux (8E) ThuisThuis
November 2026
-
za1410:0010:00U8 Régionaux (8E) ThuisThuis
-
za2112:1512:15Uit
-
za2810:0010:00Thuis
Informatie over RSC. MUNO U8
U8 is een jeugdploeg van RSC. MUNO. Dit seizoen speelt de ploeg in U8 Régionaux (8E). Er staan 8 matchen op het programma: 4 gespeeld, 4 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen UN.ST.ANDRE OCHAMPS. Thuis speelt de ploeg op Muno.
Wanneer speelt RSC. MUNO U8 de volgende match?
De volgende match van RSC. MUNO U8 is op zaterdag 31 oktober om 10:00, RSC. MUNO tegen UN.ST.ANDRE OCHAMPS in Muno.
In welke competitie speelt RSC. MUNO U8?
RSC. MUNO U8 speelt dit seizoen in U8 Régionaux (8E).
Waar speelt RSC. MUNO U8 thuis?
RSC. MUNO U8 speelt thuis op Muno, Rue De Tourgeon, 6820 Muno.