foot24.be

RFC. SPY U16 A

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match Equipes U16
Zo 25 okt, 14:00
Zondag 25 oktober
RFC. SPY tegen ES. JAMBOISE Thuis

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 133 supporters van RFC. SPY gebruiken Foot24.be

November 2026

  1. zo
    8
    11:30
  2. zo
    15
    11:30

Informatie over RFC. SPY U16 A

U16 A is een jeugdploeg van RFC. SPY. Dit seizoen speelt de ploeg in U16 PA-PROV-1ER TOUR, Equipes U16 en U16. Er staan 16 matchen op het programma: 13 gespeeld, 3 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen ES. JAMBOISE. Thuis speelt de ploeg op Terr. Spy - St. des Ecureuils.

Wanneer speelt RFC. SPY U16 A de volgende match?

In welke competitie speelt RFC. SPY U16 A?

Waar speelt RFC. SPY U16 A thuis?

Hoe doet RFC. SPY U16 A het dit seizoen?