foot24.be

RCS. LENSOIS U14

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match Young Cup U14
Zo 8 nov, 10:00
Zondag 8 november

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 37 supporters van RCS. LENSOIS gebruiken Foot24.be

Informatie over RCS. LENSOIS U14

U14 is een jeugdploeg van RCS. LENSOIS. Dit seizoen speelt de ploeg in U14 SD-SEMI PR-1ER TOUR, Young Cup U14 en Equipes U14. Er staan 9 matchen op het programma: 8 gespeeld, 1 nog te spelen. De volgende match is op zondag 8 november tegen JEUNESSE TRAZEGNIES. Thuis speelt de ploeg op Résidence De La Baille.

Wanneer speelt RCS. LENSOIS U14 de volgende match?

In welke competitie speelt RCS. LENSOIS U14?

Waar speelt RCS. LENSOIS U14 thuis?

Hoe doet RCS. LENSOIS U14 het dit seizoen?