R. SPA FC.
U13
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
za1709:3009:30
September 2026
-
za2609:3009:30
-
za1209:3009:30n.b.
Augustus 2026
-
za2909:3009:30
Informatie over R. SPA FC. U13
U13 is een jeugdploeg van R. SPA FC. Dit seizoen speelt de ploeg in U13 Régionaux (13J). Er staan 4 matchen op het programma: 4 gespeeld, 0 nog te spelen. Thuis speelt de ploeg op Stade Géronstère.
Wanneer speelt R. SPA FC. U13 de volgende match?
Er staan momenteel geen matchen meer gepland voor R. SPA FC. U13.
In welke competitie speelt R. SPA FC. U13?
R. SPA FC. U13 speelt dit seizoen in U13 Régionaux (13J).
Waar speelt R. SPA FC. U13 thuis?
R. SPA FC. U13 speelt thuis op Stade Géronstère, rue de la Geronstère, 4900 Spa.
Waarom zijn er geen uitslagen voor R. SPA FC. U13?
Tot en met U13 registreert de KBVB geen uitslagen en is er geen klassement: bij de jongste jeugd draait alles om spelplezier en leren voetballen, niet om winnen. Daarom tonen we voor R. SPA FC. U13 enkel de speeldata. Wil je de score toch bijhouden? Met de iPhone-app ScoreShare hou je de stand en de wedstrijdklok bij, en volgen ouders en familie live mee via één link.