foot24.be

R. ANTWERP FC. U13

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match U13 Elite
Za 24 okt, 10:30
Zaterdag 24 oktober

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 155 supporters van R. ANTWERP FC. gebruiken Foot24.be

Informatie over R. ANTWERP FC. U13

U13 is een jeugdploeg van R. ANTWERP FC. Dit seizoen speelt de ploeg in U13 Elite, -13a en U14. Er staan 31 matchen op het programma: 12 gespeeld, 19 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen RSC. ANDERLECHT. Thuis speelt de ploeg op Antwerp Stadion.

Wanneer speelt R. ANTWERP FC. U13 de volgende match?

In welke competitie speelt R. ANTWERP FC. U13?

Waar speelt R. ANTWERP FC. U13 thuis?

Hoe doet R. ANTWERP FC. U13 het dit seizoen?