foot24.be

MV OVERMEERS

Minivoetbal

Seizoen 2026-2027 wedstrijdkalender van de club

1 supporter volgt deze club

Kies je ploeg

Abonneer je op een ploeg en alle matchen verschijnen in je agenda, met updates.

Eerstvolgende matchen

Geen komende matchen gepland.

Recente uitslagen

  1. ma
    12
    22:00
  2. do
    8
    21:00
  3. do
    24
    22:00
  4. di
    15
    21:00
  5. do
    10
    21:00

Informatie over MV OVERMEERS

MV OVERMEERS is een minivoetbalclub uit Gent (Oost-Vlaanderen). De club heeft stamnummer M83492. Dit seizoen speelt de club met één seniorenploeg. De matchen worden gespeeld op 4 terreinen, waaronder Hogeschool Gent. Eén supporter volgt de kalenders van de club op Foot24.be.

Waar speelt en traint MV OVERMEERS?

Wanneer speelt MV OVERMEERS de volgende match?

Wat was de laatste uitslag van MV OVERMEERS?

Biedt MV OVERMEERS ook jeugdopleidingen aan?

Hoe inschrijven bij jeugdopleiding van MV OVERMEERS ?

In welke competities speelt MV OVERMEERS?

Clubs in de buurt

390 andere clubs rond Gent, Merelbeke & Mariakerke.