LFFS.
1 Essalem Verviers
Futsal
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Apple Agenda
iPhone, iPad, Mac
Google Agenda
Android en web
Outlook
Microsoft 365 en Outlook.com
Teamy app
Voor ploegen en ouders
Hulp
Eénmalig .ics downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
537 supporters van LFFS. gebruiken Foot24.be
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
vr1621:4521:45
Augustus 2026
-
vr2821:0021:00
Informatie over LFFS. 1 Essalem Verviers
1 Essalem Verviers is een seniorenploeg van LFFS. Dit seizoen speelt de ploeg in Beker van België. Er staan 2 matchen op het programma: 2 gespeeld, 0 nog te spelen. Thuis speelt de ploeg op Sp. Forêt De Soignes.
Wanneer speelt LFFS. 1 Essalem Verviers de volgende match?
Er staan momenteel geen matchen meer gepland voor LFFS. 1 Essalem Verviers.
In welke competitie speelt LFFS. 1 Essalem Verviers?
LFFS. 1 Essalem Verviers speelt dit seizoen in Beker van België.
Waar speelt LFFS. 1 Essalem Verviers thuis?
LFFS. 1 Essalem Verviers speelt thuis op Sp. Forêt De Soignes, Chaussée de Wavre 2057, 1160 Auderghem.
Hoe doet LFFS. 1 Essalem Verviers het dit seizoen?
LFFS. 1 Essalem Verviers speelde dit seizoen 2 matchen: 0 gewonnen, 1 gelijk en 1 verloren, met 5 doelpunten voor en 7 tegen.