foot24.be

KVV LAARNE-KALKEN

Voetbal

Seizoen 2026-2027 wedstrijdkalender van alle 26 ploegen

163 supporters volgen deze club

Kies je ploeg

Abonneer je op een ploeg en alle matchen verschijnen in je agenda, met updates.

Eerstvolgende matchen

Woensdag 21 oktober

  1. U13 A
    18:30

Zaterdag 24 oktober

  1. U10 A
    09:30
  2. U8 A
    09:30
  3. U8 B
    09:30
  4. U7
    09:30
  5. U12
    11:00
  6. U10 B
    11:00
  7. U6
    11:00
  8. U13 B
    11:15
  9. U17
    13:00
  10. G-voetbal A
    13:30
  11. U11
    13:45
  12. U15 B
    14:30
  13. U21
    15:00
  14. U15 A
    15:45
  15. 1 B
    19:00

Recente uitslagen

  1. zo
    18
    15:00
  2. zo
    18
    10:00
  3. za
    17
    19:00
  4. za
    17
    17:30
  5. za
    17
    15:00

Informatie over KVV LAARNE-KALKEN

KVV LAARNE-KALKEN is een voetbalclub uit Laarne (Oost-Vlaanderen). De club heeft stamnummer 04949. Dit seizoen telt de club 26 ploegen: 5 seniorenploegen, 18 jeugdploegen (U21 tot U6) en 3 G-ploegen. De eerste ploeg speelt in 2 Provinciaal Oost-Vlaanderen A. De matchen worden gespeeld op 2 terreinen, waaronder Veldmeers. 163 supporters volgen de kalenders van de club op Foot24.be.

Waar speelt en traint KVV LAARNE-KALKEN?

Wanneer speelt KVV LAARNE-KALKEN de volgende match?

Wat was de laatste uitslag van KVV LAARNE-KALKEN?

Biedt KVV LAARNE-KALKEN ook jeugdopleidingen aan?

Hoe inschrijven bij jeugdopleiding van KVV LAARNE-KALKEN ?

In welke competities speelt KVV LAARNE-KALKEN?

Clubs in de buurt

49 andere clubs rond Laarne & Waasmunster.