foot24.be

KFC. HOUTVENNE U11 A

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 186 supporters van KFC. HOUTVENNE gebruiken Foot24.be

Informatie over KFC. HOUTVENNE U11 A

U11 A is een jeugdploeg van KFC. HOUTVENNE. Dit seizoen speelt de ploeg in U11 Interprovinciaal Voetbal V J. Er staan 14 matchen op het programma: 7 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen K. LYRA-LIERSE. Thuis speelt de ploeg op Oosterzonen Fc.

Wanneer speelt KFC. HOUTVENNE U11 A de volgende match?

In welke competitie speelt KFC. HOUTVENNE U11 A?

Waar speelt KFC. HOUTVENNE U11 A thuis?

Waarom zijn er geen uitslagen voor KFC. HOUTVENNE U11 A?