KV. TREMELO
Reserven
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za2414:0014:00Uit
-
vr3020:0020:00Thuis
November 2026
-
vr620:0020:00Uit
-
vr1320:0020:00Thuis
-
vr2020:0020:00Uit
-
vr2720:0020:00Thuis
December 2026
-
za514:3014:30Uit
-
vr1119:3019:30
Heenmatch vr 4 sep, thuis: met 1-0 verloren
Uit
Januari 2027
-
vr820:0020:00Thuis
-
vr1520:0020:00
Heenmatch za 26 sep, uit: 2-2 gelijkgespeeld
Thuis -
vr2220:1520:15
Heenmatch za 17 okt, thuis: met 3-2 verloren
Uit -
vr2920:0020:00
Heenmatch za 29 aug, uit: met 4-1 gewonnen
Thuis
Februari 2027
-
za1314:0014:00
Heenmatch wo 23 sep, thuis: met 2-1 gewonnen
Uit -
vr1920:0020:00
Heenmatch za 12 sep, uit: 0-0 gelijkgespeeld
Thuis -
vr2620:3020:30
Heenmatch vr 2 okt, thuis: 1-1 gelijkgespeeld
Uit
Maart 2027
-
vr520:0020:00
Heenmatch vr 9 okt, uit: met 7-3 gewonnen
Thuis -
za1315:0015:00Uit
-
vr1920:0020:00Thuis
April 2027
-
vr220:0020:00Uit
-
vr920:0020:00Thuis
-
vr1620:0020:00Thuis
-
vr2320:0020:00Uit
Informatie over KV. TREMELO Reserven
Reserven is een seniorenploeg van KV. TREMELO. Dit seizoen speelt de ploeg in Reserven Voetbal Vlaanderen AO en Reserven Provincie. Er staan 31 matchen op het programma: 9 gespeeld, 22 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen KFC. BAAL. Thuis speelt de ploeg op Van Weyenberghstadion.
Wanneer speelt KV. TREMELO Reserven de volgende match?
De volgende match van KV. TREMELO Reserven is op zaterdag 24 oktober om 14:00, KFC. BAAL tegen KV. TREMELO in Baalsebaan.
In welke competitie speelt KV. TREMELO Reserven?
KV. TREMELO Reserven speelt dit seizoen in Reserven Voetbal Vlaanderen AO en Reserven Provincie.
Waar speelt KV. TREMELO Reserven thuis?
KV. TREMELO Reserven speelt thuis op Van Weyenberghstadion, Basdongestraat 1, 3120 Tremelo.
Hoe doet KV. TREMELO Reserven het dit seizoen?
KV. TREMELO Reserven speelde dit seizoen 9 matchen: 4 gewonnen, 3 gelijk en 2 verloren, met 22 doelpunten voor en 14 tegen.