foot24.be

KV. HOOIKT U17

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match Gewestelijk U17 BG
Vr 23 okt, 20:00
Vrijdag 23 oktober

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 110 supporters van KV. HOOIKT gebruiken Foot24.be

Oktober 2026

  1. vr
    23
    20:00
  2. wo
    28
    20:30
  3. za
    31
    09:30

November 2026

  1. zo
    8
    09:30
  2. za
    14
    09:30
  3. za
    21
    13:45

    Heenmatch za 3 okt, thuis: met 4-1 gewonnen

  4. za
    28
    09:30

December 2026

  1. zo
    6
    11:30

Informatie over KV. HOOIKT U17

U17 is een jeugdploeg van KV. HOOIKT. Dit seizoen speelt de ploeg in Gewestelijk U17 BG en U17. Er staan 17 matchen op het programma: 9 gespeeld, 8 nog te spelen. De volgende match is op vrijdag 23 oktober tegen KFC BERLAAR-HEIKANT. Thuis speelt de ploeg op VK Hooikt.

Wanneer speelt KV. HOOIKT U17 de volgende match?

In welke competitie speelt KV. HOOIKT U17?

Waar speelt KV. HOOIKT U17 thuis?

Hoe doet KV. HOOIKT U17 het dit seizoen?