KSC LOKEREN
U16
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za2411:0011:00
Heenmatch za 5 sep, thuis: met 7-0 gewonnen
Uit -
za3113:3013:30
Heenmatch za 12 sep, uit: met 2-0 gewonnen
Thuis
November 2026
-
za714:3014:30
Heenmatch za 19 sep, thuis: met 4-2 gewonnen
Uit -
za1413:3013:30
Heenmatch za 26 sep, uit: met 7-1 gewonnen
Thuis -
za2113:3013:30
Heenmatch za 3 okt, uit: 2-2 gelijkgespeeld
Thuis -
za2816:1516:15
Heenmatch za 10 okt, thuis: met 4-1 gewonnen
Uit
December 2026
-
za513:3013:30
Heenmatch za 17 okt, uit: met 1-0 gewonnen
Thuis
Informatie over KSC LOKEREN U16
U16 is een jeugdploeg van KSC LOKEREN. Dit seizoen speelt de ploeg in U16 Interprovinciaal Voetbal V D, U16 en -16. Er staan 18 matchen op het programma: 11 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen KVV. ZELZATE. Thuis speelt de ploeg op Sporting Foot Academy.
Wanneer speelt KSC LOKEREN U16 de volgende match?
De volgende match van KSC LOKEREN U16 is op zaterdag 24 oktober om 11:00, KVV. ZELZATE tegen KSC LOKEREN in Armand Seghers Complex.
In welke competitie speelt KSC LOKEREN U16?
KSC LOKEREN U16 speelt dit seizoen in U16 Interprovinciaal Voetbal V D, U16 en -16.
Waar speelt KSC LOKEREN U16 thuis?
KSC LOKEREN U16 speelt thuis op Sporting Foot Academy, Daknamstraat 91, 9160 Lokeren.
Hoe doet KSC LOKEREN U16 het dit seizoen?
KSC LOKEREN U16 speelde dit seizoen 11 matchen: 9 gewonnen, 2 gelijk en 0 verloren, met 40 doelpunten voor en 14 tegen.