KON. RAPID AC.
U15
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za2414:3014:30Gewestelijk U15 BG Thuis
Heenmatch za 5 sep, uit: 3-3 gelijkgespeeld
Thuis -
za3111:0011:00
Heenmatch za 12 sep, thuis: met 7-0 gewonnen
Uit
November 2026
-
za714:3014:30Gewestelijk U15 BG Thuis
Heenmatch za 19 sep, uit: met 4-1 gewonnen
Thuis -
zo1509:0009:00Uit
-
zo2209:0009:00
Heenmatch za 3 okt, thuis: met 3-0 gewonnen
Uit -
za2814:3014:30Gewestelijk U15 BG Thuis
Heenmatch za 10 okt, uit: met 6-0 gewonnen
Thuis
December 2026
-
za514:3014:30
Heenmatch za 17 okt, thuis: met 4-1 verloren
Uit
Informatie over KON. RAPID AC. U15
U15 is een jeugdploeg van KON. RAPID AC. Dit seizoen speelt de ploeg in Gewestelijk U15 BG en U15. Er staan 14 matchen op het programma: 7 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen VK. SIMIKOS. Thuis speelt de ploeg op Rivierenhof Parking Oost.
Wanneer speelt KON. RAPID AC. U15 de volgende match?
De volgende match van KON. RAPID AC. U15 is op zaterdag 24 oktober om 14:30, KON. RAPID AC. tegen VK. SIMIKOS in Rivierenhof Parking Oost.
In welke competitie speelt KON. RAPID AC. U15?
KON. RAPID AC. U15 speelt dit seizoen in Gewestelijk U15 BG en U15.
Waar speelt KON. RAPID AC. U15 thuis?
KON. RAPID AC. U15 speelt thuis op Rivierenhof Parking Oost, Ruggeveldlaan 371, 2100 Deurne.
Hoe doet KON. RAPID AC. U15 het dit seizoen?
KON. RAPID AC. U15 speelde dit seizoen 7 matchen: 4 gewonnen, 2 gelijk en 1 verloren, met 26 doelpunten voor en 10 tegen.