KFC. HERENT
1 A
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
November 2026
-
zo814:0014:00Uit
-
zo2214:3014:30Uit
December 2026
-
zo614:3014:30Uit
Januari 2027
-
zo1015:0015:00
Heenmatch za 19 sep, thuis: met 1-0 gewonnen
Uit -
zo3114:3014:30
Heenmatch za 29 aug, thuis: met 2-0 gewonnen
Uit
Februari 2027
-
za1320:0020:00Uit
-
zo2815:0015:00
Heenmatch za 3 okt, thuis: met 2-1 verloren
Uit
Maart 2027
-
zo1414:3014:30Uit
April 2027
-
za1020:0020:00Uit
-
zo2515:0015:00
Heenmatch za 17 okt, thuis: met 5-1 gewonnen
Uit
Informatie over KFC. HERENT 1 A
1 A is een seniorenploeg van KFC. HERENT. Dit seizoen speelt de ploeg in 1 Provinciaal Vl Brab, B v Brabant Heren Groep 2 en 1e Ploegen 1-2 Prov. Er staan 36 matchen op het programma: 15 gespeeld, 21 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen VK. HOLSBEEK. Thuis speelt de ploeg op De Kempen.
Wanneer speelt KFC. HERENT 1 A de volgende match?
De volgende match van KFC. HERENT 1 A is op zaterdag 31 oktober om 20:00, KFC. HERENT tegen VK. HOLSBEEK in De Kempen.
In welke competitie speelt KFC. HERENT 1 A?
KFC. HERENT 1 A speelt dit seizoen in 1 Provinciaal Vl Brab, B v Brabant Heren Groep 2 en 1e Ploegen 1-2 Prov.
Waar speelt KFC. HERENT 1 A thuis?
KFC. HERENT 1 A speelt thuis op De Kempen, Mechelsesteenweg 634, 3020 Herent.
Hoe doet KFC. HERENT 1 A het dit seizoen?
KFC. HERENT 1 A speelde dit seizoen 14 matchen: 10 gewonnen, 2 gelijk en 2 verloren, met 34 doelpunten voor en 14 tegen.