KFC. DESSEL SPORT
U13 B
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za2411:3011:30Uit
-
za3114:3014:30Thuis
November 2026
December 2026
-
zo610:0010:00Uit
Informatie over KFC. DESSEL SPORT U13 B
U13 B is een jeugdploeg van KFC. DESSEL SPORT. Dit seizoen speelt de ploeg in U13 Interprovinciaal Voetbal V R en U13. Er staan 22 matchen op het programma: 13 gespeeld, 9 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen K. TERNESSE VV. WOMMELGEM. Thuis speelt de ploeg op Kfc Dessel Sport.
Wanneer speelt KFC. DESSEL SPORT U13 B de volgende match?
De volgende match van KFC. DESSEL SPORT U13 B is op zaterdag 24 oktober om 11:30, K. TERNESSE VV. WOMMELGEM tegen KFC. DESSEL SPORT in Camp Ternesse VV.
In welke competitie speelt KFC. DESSEL SPORT U13 B?
KFC. DESSEL SPORT U13 B speelt dit seizoen in U13 Interprovinciaal Voetbal V R en U13.
Waar speelt KFC. DESSEL SPORT U13 B thuis?
KFC. DESSEL SPORT U13 B speelt thuis op Kfc Dessel Sport, Sportpark 10 Brasel 34, 2480 Dessel.
Waarom zijn er geen uitslagen voor KFC. DESSEL SPORT U13 B?
Tot en met U13 registreert de KBVB geen uitslagen en is er geen klassement: bij de jongste jeugd draait alles om spelplezier en leren voetballen, niet om winnen. Daarom tonen we voor KFC. DESSEL SPORT U13 B enkel de speeldata. Wil je de score toch bijhouden? Met de iPhone-app ScoreShare hou je de stand en de wedstrijdklok bij, en volgen ouders en familie live mee via één link.