KAC. BETEKOM
U10 B
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za3109:3009:30Uit
November 2026
-
za709:3009:30Provinciaal U10 Q ThuisThuis
-
za1409:3009:30Uit
-
za2109:3009:30Provinciaal U10 Q ThuisThuis
-
za2809:3009:30Uit
December 2026
-
za509:3009:30Provinciaal U10 Q ThuisThuis
Informatie over KAC. BETEKOM U10 B
U10 B is een jeugdploeg van KAC. BETEKOM. Dit seizoen speelt de ploeg in Provinciaal U10 Q en U10. Er staan 15 matchen op het programma: 9 gespeeld, 6 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen KFC. HOUTVENNE. Thuis speelt de ploeg op Sportpark Grote Baan.
Wanneer speelt KAC. BETEKOM U10 B de volgende match?
De volgende match van KAC. BETEKOM U10 B is op zaterdag 31 oktober om 09:30, KFC. HOUTVENNE tegen KAC. BETEKOM in Houtvenne.
In welke competitie speelt KAC. BETEKOM U10 B?
KAC. BETEKOM U10 B speelt dit seizoen in Provinciaal U10 Q en U10.
Waar speelt KAC. BETEKOM U10 B thuis?
KAC. BETEKOM U10 B speelt thuis op Sportpark Grote Baan, Grote Baan 118, 3130 Betekom.
Waarom zijn er geen uitslagen voor KAC. BETEKOM U10 B?
Tot en met U13 registreert de KBVB geen uitslagen en is er geen klassement: bij de jongste jeugd draait alles om spelplezier en leren voetballen, niet om winnen. Daarom tonen we voor KAC. BETEKOM U10 B enkel de speeldata. Wil je de score toch bijhouden? Met de iPhone-app ScoreShare hou je de stand en de wedstrijdklok bij, en volgen ouders en familie live mee via één link.