foot24.be

K. SASSPORT BOEZINGE 1 B

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 68 supporters van K. SASSPORT BOEZINGE gebruiken Foot24.be

November 2026

  1. zo
    1
    15:00
  2. zo
    8
    15:00
  3. zo
    15
    14:30
  4. zo
    22
    15:00
  5. zo
    29
    15:00

Informatie over K. SASSPORT BOEZINGE 1 B

1 B is een seniorenploeg van K. SASSPORT BOEZINGE. Dit seizoen speelt de ploeg in 3 Provinciaal West-Vlaanderen B, 1e Ploegen 3-4 Prov en BvW Heren Groep 14 P3/P4. Er staan 38 matchen op het programma: 16 gespeeld, 22 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen VVG. ALVERINGEM. Thuis speelt de ploeg op Sassp Boezinge.

Wanneer speelt K. SASSPORT BOEZINGE 1 B de volgende match?

In welke competitie speelt K. SASSPORT BOEZINGE 1 B?

Waar speelt K. SASSPORT BOEZINGE 1 B thuis?

Hoe doet K. SASSPORT BOEZINGE 1 B het dit seizoen?