K. RACING WAREGEM
U16
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
za1716:3016:307 - 1
-
za1016:4516:455 - 2
-
za316:3016:301 - 1
September 2026
-
za2616:3016:300 - 5
-
za1915:1515:150 - 4
-
wo1620:0020:004 - 3
-
za1216:3016:302 - 4
Augustus 2026
-
za2917:0017:00
-
wo2618:0018:00
-
za2214:1014:10
-
za2213:2013:20
-
za2212:3012:300 - 1
-
za1514:0014:002 - 3
-
za814:3014:30
Informatie over K. RACING WAREGEM U16
U16 is een jeugdploeg van K. RACING WAREGEM. Dit seizoen speelt de ploeg in U16 Interprovinciaal Voetbal V C en U16. Er staan 21 matchen op het programma: 14 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen SV. WEVELGEM CITY. Thuis speelt de ploeg op Krc Waregem.
Wanneer speelt K. RACING WAREGEM U16 de volgende match?
De volgende match van K. RACING WAREGEM U16 is op zaterdag 24 oktober om 16:30, K. RACING WAREGEM tegen SV. WEVELGEM CITY in Krc Waregem.
In welke competitie speelt K. RACING WAREGEM U16?
K. RACING WAREGEM U16 speelt dit seizoen in U16 Interprovinciaal Voetbal V C en U16.
Waar speelt K. RACING WAREGEM U16 thuis?
K. RACING WAREGEM U16 speelt thuis op Krc Waregem, Mirakelstraat, 77 Mirakelstadion, 8790 Waregem.
Hoe doet K. RACING WAREGEM U16 het dit seizoen?
K. RACING WAREGEM U16 speelde dit seizoen 12 matchen: 3 gewonnen, 2 gelijk en 7 verloren, met 27 doelpunten voor en 31 tegen.