foot24.be

K. KORTESSEMSE VV. U8

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match Gewestelijk U8 CV
Zo 25 okt, 11:00
Zondag 25 oktober

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 137 supporters van K. KORTESSEMSE VV. gebruiken Foot24.be

Informatie over K. KORTESSEMSE VV. U8

U8 is een jeugdploeg van K. KORTESSEMSE VV. Dit seizoen speelt de ploeg in Gewestelijk U8 CV en U8. Er staan 17 matchen op het programma: 10 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen HERK SPORT HASSELT. Thuis speelt de ploeg op K Kortessemse Vv.

Wanneer speelt K. KORTESSEMSE VV. U8 de volgende match?

In welke competitie speelt K. KORTESSEMSE VV. U8?

Waar speelt K. KORTESSEMSE VV. U8 thuis?

Waarom zijn er geen uitslagen voor K. KORTESSEMSE VV. U8?