foot24.be

FUSION OOSTENDE U17

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 55 supporters van FUSION OOSTENDE gebruiken Foot24.be

Oktober 2026

  1. za
    24
    09:30
  2. za
    31
    09:30

November 2026

  1. za
    7
    11:30
  2. za
    14
    09:30
  3. za
    21
    09:30
  4. za
    28
    13:00

December 2026

  1. za
    5
    09:30

Informatie over FUSION OOSTENDE U17

U17 is een jeugdploeg van FUSION OOSTENDE. Dit seizoen speelt de ploeg in Provinciaal U17 A en U17. Er staan 15 matchen op het programma: 8 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen VV. CERCLE BEERNEM. Thuis speelt de ploeg op De Schorre.

Wanneer speelt FUSION OOSTENDE U17 de volgende match?

In welke competitie speelt FUSION OOSTENDE U17?

Waar speelt FUSION OOSTENDE U17 thuis?

Hoe doet FUSION OOSTENDE U17 het dit seizoen?