FC. IK DIEN
U17 B
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
za2412:0012:00
-
za1716:1516:15
-
za1014:3014:30
-
za314:3014:30
September 2026
-
za2614:3014:306 - 2
-
za1914:3014:30
-
za1214:0014:00
-
za514:3014:30
Informatie over FC. IK DIEN U17 B
U17 B is een jeugdploeg van FC. IK DIEN. Dit seizoen speelt de ploeg in Gewestelijk U17 AP en U17. Er staan 15 matchen op het programma: 8 gespeeld, 7 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen KVC WILRIJK. Thuis speelt de ploeg op Kattenbroek.
Wanneer speelt FC. IK DIEN U17 B de volgende match?
De volgende match van FC. IK DIEN U17 B is op zaterdag 31 oktober om 14:30, FC. IK DIEN tegen KVC WILRIJK in Kattenbroek.
In welke competitie speelt FC. IK DIEN U17 B?
FC. IK DIEN U17 B speelt dit seizoen in Gewestelijk U17 AP en U17.
Waar speelt FC. IK DIEN U17 B thuis?
FC. IK DIEN U17 B speelt thuis op Kattenbroek, Kattenbroek 15, 2650 Edegem.
Hoe doet FC. IK DIEN U17 B het dit seizoen?
FC. IK DIEN U17 B speelde dit seizoen 7 matchen: 3 gewonnen, 0 gelijk en 4 verloren, met 24 doelpunten voor en 32 tegen.