foot24.be

FC. GERPINNES

Voetbal

Seizoen 2026-2027 wedstrijdkalender van alle 22 ploegen

96 supporters volgen deze club

Kies je ploeg

Abonneer je op een ploeg en alle matchen verschijnen in je agenda, met updates.

Eerstvolgende matchen

Recente uitslagen

  1. zo
    18
    15:00
  2. zo
    18
    10:00
  3. za
    17
    20:00
  4. za
    17
    12:30
  5. zo
    11
    09:15

Informatie over FC. GERPINNES

FC. GERPINNES is een voetbalclub uit Gerpinnes (Henegouwen). De club heeft stamnummer 07457. Dit seizoen telt de club 22 ploegen: 2 seniorenploegen en 20 jeugdploegen (U19 tot U6). De eerste ploeg speelt in 1 Prov. De matchen worden gespeeld op 2 terreinen, waaronder Site De Lausprelles. 96 supporters volgen de kalenders van de club op Foot24.be.

Waar speelt en traint FC. GERPINNES?

Wanneer speelt FC. GERPINNES de volgende match?

Wat was de laatste uitslag van FC. GERPINNES?

Biedt FC. GERPINNES ook jeugdopleidingen aan?

Hoe inschrijven bij jeugdopleiding van FC. GERPINNES ?

In welke competities speelt FC. GERPINNES?