foot24.be

FC. DRACUNA GENT

Voetbal

Seizoen 2026-2027 wedstrijdkalender van alle 7 ploegen

36 supporters volgen deze club

Kies je ploeg

Abonneer je op een ploeg en alle matchen verschijnen in je agenda, met updates.

Jeugd 7

Eerstvolgende matchen

Recente uitslagen

  1. za
    17
    10:00
  2. zo
    11
    11:30
  3. zo
    4
    11:30
  4. zo
    20
    11:30
  5. za
    12
    16:15

Informatie over FC. DRACUNA GENT

FC. DRACUNA GENT is een voetbalclub uit Gent (Oost-Vlaanderen). De club heeft stamnummer 09793. Dit seizoen telt de club 7 ploegen. De thuismatchen worden gespeeld op Jan Yoens Sportterrein. 36 supporters volgen de kalenders van de club op Foot24.be.

Waar speelt en traint FC. DRACUNA GENT?

Wanneer speelt FC. DRACUNA GENT de volgende match?

Wat was de laatste uitslag van FC. DRACUNA GENT?

Biedt FC. DRACUNA GENT ook jeugdopleidingen aan?

Hoe inschrijven bij jeugdopleiding van FC. DRACUNA GENT ?

In welke competities speelt FC. DRACUNA GENT?

Clubs in de buurt

37 andere clubs rond Gent.