foot24.be

FC BOMAL U11

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Za 31 okt, 09:30
Zaterdag 31 oktober

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 28 supporters van FC BOMAL gebruiken Foot24.be

Informatie over FC BOMAL U11

U11 is een jeugdploeg van FC BOMAL. Dit seizoen speelt de ploeg in U11 Régionaux Niv.1 (11C), U11 Namlux en U11. Er staan 17 matchen op het programma: 11 gespeeld, 6 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 31 oktober tegen RRC. MORMONT. Thuis speelt de ploeg op Bomal.

Wanneer speelt FC BOMAL U11 de volgende match?

In welke competitie speelt FC BOMAL U11?

Waar speelt FC BOMAL U11 thuis?

Waarom zijn er geen uitslagen voor FC BOMAL U11?