foot24.be

FC. BECLERS

Voetbal

Seizoen 2026-2027 wedstrijdkalender van alle 8 ploegen

28 supporters volgen deze club

Kies je ploeg

Abonneer je op een ploeg en alle matchen verschijnen in je agenda, met updates.

Senioren 1

Jeugd 7

Eerstvolgende matchen

Recente uitslagen

  1. zo
    18
    09:15
  2. za
    17
    19:15
  3. za
    17
    15:00
  4. zo
    11
    15:00
  5. zo
    11
    11:00

Informatie over FC. BECLERS

FC. BECLERS is een voetbalclub uit Beclers (Henegouwen). De club heeft stamnummer 07839. Dit seizoen telt de club 8 ploegen: 1 seniorenploeg en 7 jeugdploegen (U16 tot U7). De eerste ploeg speelt in 3 Prov.B. De thuismatchen worden gespeeld op Derrière Cimetière. 28 supporters volgen de kalenders van de club op Foot24.be.

Waar speelt en traint FC. BECLERS?

Wanneer speelt FC. BECLERS de volgende match?

Wat was de laatste uitslag van FC. BECLERS?

Biedt FC. BECLERS ook jeugdopleidingen aan?

Hoe inschrijven bij jeugdopleiding van FC. BECLERS ?

In welke competities speelt FC. BECLERS?