FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR
Reserven
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
- Gewonnen
- Gelijk
- Verloren
- Uitslag onbekend
Oktober 2026
-
za1715:0015:001 - 1
-
vr920:0020:002 - 8
-
za315:0015:001 - 3
September 2026
-
vr2520:0020:001 - 7
-
za1915:0015:001 - 3
-
za1215:0015:003 - 3
Augustus 2026
-
vr2820:0020:003 - 5
-
di1819:3019:305 - 2
Informatie over FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven
Reserven is een seniorenploeg van FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR. Dit seizoen speelt de ploeg in Reserven Voetbal Vlaanderen AV en Reserven Provincie. Er staan 29 matchen op het programma: 8 gespeeld, 21 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen JUVE HASSELT. Thuis speelt de ploeg op .
Wanneer speelt FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven de volgende match?
De volgende match van FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven is op zaterdag 24 oktober om 14:30, JUVE HASSELT tegen FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR in Ten Hove.
In welke competitie speelt FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven?
FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven speelt dit seizoen in Reserven Voetbal Vlaanderen AV en Reserven Provincie.
Waar speelt FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven thuis?
FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven speelt thuis op , Pastoor Brissacstraat, 3271 Zichem.
Hoe doet FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven het dit seizoen?
FC. AVERBODE TESTELT OKSELAAR Reserven speelde dit seizoen 8 matchen: 4 gewonnen, 2 gelijk en 2 verloren, met 31 doelpunten voor en 18 tegen.