FC AMICII BXL JETTE
U13
Voetbal
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Volgende match
U13 Régionaux (13D)
Zo 1 nov, 12:00
Zondag 1 november
FC AMICII BXL JETTE
tegen
RACING WHITE WOLUWE
Thuis
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Apple Agenda
iPhone, iPad, Mac
Google Agenda
Android en web
Outlook
Microsoft 365 en Outlook.com
Teamy app
Voor ploegen en ouders
Hulp
Eenmalig downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
51 supporters van FC AMICII BXL JETTE gebruiken Foot24.be
Speelschema
November 2026
-
zo112:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
za712:0012:00Uit
-
wo1112:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
zo1512:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
za2110:4510:45Uit
-
zo2912:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
December 2026
-
zo612:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
Januari 2027
-
za1610:4010:40Uit
-
zo2412:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
za3013:3013:30Uit
Februari 2027
-
zo712:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
za1318:1518:15Uit
Maart 2027
-
zo709:3009:30Uit
-
zo1412:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
zo2111:3011:30Uit
April 2027
-
zo412:0012:00U13 Régionaux (13D) ThuisThuis
-
za1012:0012:00Uit
Informatie over FC AMICII BXL JETTE U13
U13 is een jeugdploeg van FC AMICII BXL JETTE. Dit seizoen speelt de ploeg in U13 Régionaux (13D). Er staan 22 matchen op het programma: 5 gespeeld, 17 nog te spelen. De volgende match is op zondag 1 november tegen RACING WHITE WOLUWE. Thuis speelt de ploeg op Annexe Heysel.
Wanneer speelt FC AMICII BXL JETTE U13 de volgende match?
De volgende match van FC AMICII BXL JETTE U13 is op zondag 1 november om 12:00, FC AMICII BXL JETTE tegen RACING WHITE WOLUWE in Annexe Heysel.
In welke competitie speelt FC AMICII BXL JETTE U13?
FC AMICII BXL JETTE U13 speelt dit seizoen in U13 Régionaux (13D).
Waar speelt FC AMICII BXL JETTE U13 thuis?
FC AMICII BXL JETTE U13 speelt thuis op Annexe Heysel, Av. du Marathonlaan T3= Av.du Bouchout, 1020 Laken.