foot24.be

CS. ONHAYE U8 A

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match U8 J - 1er tour
Za 7 nov, 09:30
Zaterdag 7 november
CS. ONHAYE tegen ES. JAMBOISE Thuis

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 106 supporters van CS. ONHAYE gebruiken Foot24.be
  • Gewonnen
  • Gelijk
  • Verloren
  • Uitslag onbekend

Oktober 2026

  1. za
    10
    09:30
  2. za
    3
    09:30

September 2026

  1. za
    26
    09:30
  2. za
    19
    10:30
  3. za
    12
    09:30
  4. za
    5
    09:30

Augustus 2026

  1. za
    29
    10:00

Informatie over CS. ONHAYE U8 A

U8 A is een jeugdploeg van CS. ONHAYE. Dit seizoen speelt de ploeg in U8 J - 1er tour. Er staan 10 matchen op het programma: 7 gespeeld, 3 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 7 november tegen ES. JAMBOISE. Thuis speelt de ploeg op Terr. Onhaye.

Wanneer speelt CS. ONHAYE U8 A de volgende match?

In welke competitie speelt CS. ONHAYE U8 A?

Waar speelt CS. ONHAYE U8 A thuis?

Waarom zijn er geen uitslagen voor CS. ONHAYE U8 A?