CFC PONTISSE HERSTAL
1 B
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
zo2515:0015:004 Prov. C ThuisThuis
November 2026
December 2026
Januari 2027
Februari 2027
Maart 2027
April 2027
Informatie over CFC PONTISSE HERSTAL 1 B
1 B is een seniorenploeg van CFC PONTISSE HERSTAL. Dit seizoen speelt de ploeg in 4 Prov. C, Equipes Premières en COUPE IMECO PROVINCE. Er staan 34 matchen op het programma: 15 gespeeld, 19 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen JS. PIERREUSE. Thuis speelt de ploeg op Smart4 Invest.
Wanneer speelt CFC PONTISSE HERSTAL 1 B de volgende match?
De volgende match van CFC PONTISSE HERSTAL 1 B is op zondag 25 oktober om 15:00, CFC PONTISSE HERSTAL tegen JS. PIERREUSE in Smart4 Invest.
In welke competitie speelt CFC PONTISSE HERSTAL 1 B?
CFC PONTISSE HERSTAL 1 B speelt dit seizoen in 4 Prov. C, Equipes Premières en COUPE IMECO PROVINCE.
Waar speelt CFC PONTISSE HERSTAL 1 B thuis?
CFC PONTISSE HERSTAL 1 B speelt thuis op Smart4 Invest, Rue Ancienne Bure, 4040 Herstal.
Hoe doet CFC PONTISSE HERSTAL 1 B het dit seizoen?
CFC PONTISSE HERSTAL 1 B speelde dit seizoen 14 matchen: 6 gewonnen, 2 gelijk en 6 verloren, met 42 doelpunten voor en 28 tegen.