BELISIA BILZEN SV
U8 A
Voetbal
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Volgende match
Provinciaal U8 AO
Za 24 okt, 12:15
Zaterdag 24 oktober
BELISIA BILZEN SV
tegen
KVV. WEERSTAND KOERSEL
Thuis
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Apple Agenda
iPhone, iPad, Mac
Google Agenda
Android en web
Outlook
Microsoft 365 en Outlook.com
Teamy app
Voor ploegen en ouders
Hulp
Eenmalig downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
236 supporters van BELISIA BILZEN SV gebruiken Foot24.be
Speelschema
Oktober 2026
-
za2412:1512:15Provinciaal U8 AO ThuisThuis
-
za3115:0015:00Uit
November 2026
-
za712:1512:15Provinciaal U8 AO ThuisThuis
-
za1410:3010:30Uit
-
zo2210:0010:00Uit
-
za2812:1512:15Provinciaal U8 AO ThuisThuis
December 2026
-
zo610:3010:30Uit
Informatie over BELISIA BILZEN SV U8 A
U8 A is een jeugdploeg van BELISIA BILZEN SV. Dit seizoen speelt de ploeg in Provinciaal U8 AO en U8. Er staan 20 matchen op het programma: 12 gespeeld, 8 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen KVV. WEERSTAND KOERSEL. Thuis speelt de ploeg op Sportpark Kattenberg.
Wanneer speelt BELISIA BILZEN SV U8 A de volgende match?
De volgende match van BELISIA BILZEN SV U8 A is op zaterdag 24 oktober om 12:15, BELISIA BILZEN SV tegen KVV. WEERSTAND KOERSEL in Sportpark Kattenberg.
In welke competitie speelt BELISIA BILZEN SV U8 A?
BELISIA BILZEN SV U8 A speelt dit seizoen in Provinciaal U8 AO en U8.
Waar speelt BELISIA BILZEN SV U8 A thuis?
BELISIA BILZEN SV U8 A speelt thuis op Sportpark Kattenberg, Zeepstraat 46, 3740 Bilzen.