foot24.be

AS. OBIGIES 1 A

Voetbal

Seizoen 2026-2027

Volgende match 2 Prov. A
Zo 25 okt, 15:00
Zondag 25 oktober

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 64 supporters van AS. OBIGIES gebruiken Foot24.be

November 2026

  1. zo
    1
    14:30
  2. zo
    8
    14:30
  3. wo
    11
    14:30
  4. za
    14
    19:00
  5. zo
    22
    14:30
  6. zo
    29
    14:30

December 2026

  1. zo
    6
    14:30
  2. zo
    13
    14:30
  3. zo
    20
    14:30

Januari 2027

  1. za
    16
    19:30
  2. zo
    24
    15:00
    2 Prov. A Thuis

    Heenmatch zo 20 sep, uit: met 2-0 gewonnen

  3. zo
    31
    15:00

Februari 2027

  1. zo
    14
    15:00
    2 Prov. A Thuis

    Heenmatch zo 4 okt, uit: met 3-1 gewonnen

  2. za
    20
    20:00
  3. zo
    28
    15:00
    2 Prov. A Thuis

    Heenmatch za 17 okt, uit: met 4-1 verloren

Informatie over AS. OBIGIES 1 A

1 A is een seniorenploeg van AS. OBIGIES. Dit seizoen speelt de ploeg in 2 Prov. A, Equipes Premières en Coupe du Hainaut Seniors. Er staan 37 matchen op het programma: 15 gespeeld, 22 nog te spelen. De volgende match is op zondag 25 oktober tegen FC. ENGHIENNOIS. Thuis speelt de ploeg op Complexe Leon Velghe.

Wanneer speelt AS. OBIGIES 1 A de volgende match?

In welke competitie speelt AS. OBIGIES 1 A?

Waar speelt AS. OBIGIES 1 A thuis?

Hoe doet AS. OBIGIES 1 A het dit seizoen?