AC. ESTAIMBOURG
U19
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
November 2026
-
za715:0015:00Uit
Informatie over AC. ESTAIMBOURG U19
U19 is een jeugdploeg van AC. ESTAIMBOURG. Dit seizoen speelt de ploeg in U19 SA-SEMI PR-1ER TOUR, Young Cup U19 en U19. Er staan 11 matchen op het programma: 10 gespeeld, 1 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 7 november tegen FC SNEF. Thuis speelt de ploeg op Stade Communal.
Wanneer speelt AC. ESTAIMBOURG U19 de volgende match?
De volgende match van AC. ESTAIMBOURG U19 is op zaterdag 7 november om 15:00, FC SNEF tegen AC. ESTAIMBOURG in Chemin De Maffle.
In welke competitie speelt AC. ESTAIMBOURG U19?
AC. ESTAIMBOURG U19 speelt dit seizoen in U19 SA-SEMI PR-1ER TOUR, Young Cup U19, U19 en U19 Ip.
Waar speelt AC. ESTAIMBOURG U19 thuis?
AC. ESTAIMBOURG U19 speelt thuis op Stade Communal., Rue Clovis Poullet 14, 7730 Estaimbourg.
Hoe doet AC. ESTAIMBOURG U19 het dit seizoen?
AC. ESTAIMBOURG U19 speelde dit seizoen 9 matchen: 4 gewonnen, 1 gelijk en 4 verloren, met 27 doelpunten voor en 33 tegen.