Terrains de foot de Tempo Overijse A

Cmp. Hagaard (itinéraire)
Bredestraat, 3090 Overijse
Cmp. Begijnhofstadion (itinéraire)
Begijnhofplein 13 A, 3090 Overijse
Cmp. Begijnhofstadion (itinéraire)
Begijnhofplein 13 A, 3090 Overijse

Contacter TEMPO OVERIJSE

Nom Téléphone/GSM E-mail Responsabilité(s)
Vercarre Roger 0495/62 94 66 vercarre.roger@skynet.be Penningmeester
Marc Beernaert 0477/50 45 55 mbeernaert@skynet.be Correspondant qualifié
Verhaegen Tom Houder Blauwe Kaart
Comitélid
Denayer Christian Houder Blauwe Kaart
Comitélid
De Kock Daniel Houder Blauwe Kaart
Penningmeester
Pauwels Alan 0497/81 75 64
0497/81 75 64
alan.pauwels@telenet.be Jeugdsecretaris
Houder Blauwe Kaart
Vanderhoeven Eric Comitélid
Verstraete Dirk 0475/80 69 69 d.verstraete@aigpol.be Comitélid
Allcock Steven 0479/98 14 78 steven.allcock@telenet.be Comitélid
Rysgaard Caspe 0475/25 56 48 crysgaard@telenet.be Comitélid

Liste des prochains matchs de TEMPO OVERIJSE :

TEMPO OVERIJSE vs. K. OLSA BRAKEL
K. DIEGEM SPORT vs. TEMPO OVERIJSE
K. DIEGEM SPORT vs. TEMPO OVERIJSE
KV. WOLUWE-ZAVENTEM vs. TEMPO OVERIJSE
KSC. GRIMBERGEN vs. TEMPO OVERIJSE
KFC. EPPEGEM vs. TEMPO OVERIJSE
KV. WOLUWE-ZAVENTEM vs. TEMPO OVERIJSE
K. OLYMPIA SC. WIJGMAAL vs. TEMPO OVERIJSE
SPORTING KAMPENHOUT vs. TEMPO OVERIJSE
TEMPO OVERIJSE vs. HO. BIERBEEK
TEMPO OVERIJSE vs. SPORTING KAMPENHOUT
TEMPO OVERIJSE vs. HO. BIERBEEK
KFC. EPPEGEM vs. TEMPO OVERIJSE
FC. ZEMST SPORTIEF vs. TEMPO OVERIJSE
VC. BERTEM-LEEFDAAL vs. TEMPO OVERIJSE
STORMVOGELS HAASRODE vs. TEMPO OVERIJSE
KFC. WEZEMBEEK-OPPEM vs. TEMPO OVERIJSE
ERC. HOEILAART vs. TEMPO OVERIJSE
TEMPO OVERIJSE vs. KFC. WEZEMBEEK-OPPEM
TEMPO OVERIJSE vs. OUD-HEVERLEE LEUVEN
TEMPO OVERIJSE vs. ERC. HOEILAART
TEMPO OVERIJSE vs. KFC. PEUTIE
KSC. GRIMBERGEN vs. TEMPO OVERIJSE
KSC. GRIMBERGEN vs. TEMPO OVERIJSE
TEMPO OVERIJSE vs. FC. ZEMST SPORTIEF
K. LONDERZEEL SK. vs. TEMPO OVERIJSE
K. LONDERZEEL SK. vs. TEMPO OVERIJSE
TEMPO OVERIJSE vs. KOVC. STERREBEEK
TEMPO OVERIJSE vs. KFC. EPPEGEM
FC KORTENBERG MEERBEEK UNITED vs. TEMPO OVERIJSE
OUD-HEVERLEE LEUVEN vs. TEMPO OVERIJSE
Sitemap  |  Suggestions? Remarques? Contactez le webmaster  |  Nederlandse versie

IFrame URL