Calendrier KFC. LENDELEDE SPORT

Terrain de foot de K. FC Lendelede Sport

FC Lendelede Sport (itinéraire)
Steuren Ambacht 1 Gemeentelijk Sportcentrum, 8860 Lendelede

Contacter KFC. LENDELEDE SPORT

Nom Téléphone/GSM E-mail Responsabilité(s)
Rik Mostaert 0471/74 25 65 r.mostaert@vynckier.biz Correspondant qualifié
Viaene Jo 0475/81 03 22 jo.viaene@telenet.be Comitélid (voorzitter)
Houder Blauwe Kaart
Voorzitter
Verbeke Filip 0475/64 02 17
051/30 08 31
demeibloem@hotmail.com Houder Blauwe Kaart
Comitélid (commerciêle cel)
Cornelissen Chris 0496/23 67 60
056/37 21 93
051/30 80 70
chrisc@nmcworks.com Houder Blauwe Kaart
Comitélid (commerciêle cel)
Ryckaert Gino 0475/68 97 74 gino.ryckaert@skynet.be Houder Blauwe Kaart
Jeugdsecretaris
Vansteenkiste Kurt 0471/31 62 03
051/31 62 03
kurtvansteenkiste@hotmail.com Houder Blauwe Kaart
Sportief Verantwoordelijke
Vanhee Marcel 0474/51 91 73
051/31 42 12
Comitélid
Viaene Rik 0473/63 49 88 rik.viaene2@telenet.be Comitélid
Vanmarcke Curd curd.vanmarcke@vergro.com Comitélid
Pattyn Davy 0477/72 29 71 davy.pattyn1@telenet.be Comitélid
De Bock Gary 0478/55 95 75
051/81 15 64
gary.debock@telenet.be Jeugdverantwoordelijke (Tvjo)

Liste des prochains matchs de KFC. LENDELEDE SPORT :

SV. WEVELGEM CITY vs. KFC. LENDELEDE SPORT
KFC. LENDELEDE SPORT vs. FC. SPARTA HEESTERT
KFC. LENDELEDE SPORT vs. KWS. DESSELGEM
KFC. LENDELEDE SPORT vs. R. DOTTIGNIES SP.
KSC. OOSTROZEBEKE vs. KFC. LENDELEDE SPORT
KFC. LENDELEDE SPORT vs. SV. MOORSLEDE
VC. K. ZWEVEGEM SPORT vs. KFC. LENDELEDE SPORT
KSV. PITTEM vs. KFC. LENDELEDE SPORT
Sitemap  |  Suggestions? Remarques? Contactez le webmaster  |  Nederlandse versie

IFrame URL