Terrain de foot de Stal Sport B

Stal Sport (itinéraire)
Nieuwendijk 57, 3582 Koersel

Contacter K. STAL SPORT KOERSEL

Nom Téléphone/GSM E-mail Responsabilité(s)
Vanhees Jean 011/42 47 86 jean.vanhees@euphonynet.be Voorzitter
Houder Blauwe Kaart
Lens Richard Houder Blauwe Kaart
Comitélid (terreinen)
Vrijwilliger
Feyen Jan 0479/44 67 92 jfeyen@kvvstalsport.be Comitélid (kantineverantwoordelijke)
Vrijwilliger
Swinnen Igor 0471/62 83 17 igor@isbouw.be Comitélid (accomodaties)
Vrijwilliger
Mangelschots Andre 014/54 60 25 Comitélid
Vrijwilliger
Henderickx Dany 0470/57 06 59 dany.henderickx@telenet.be Comitélid
Vrijwilliger
Briers Hugo 0473/35 24 41 seppe15@hotmail.com Comitélid
Vrijwilliger
Leyssens Kristel Afgevaardigde (u11/u15)
Jeugdsecretaris (aansluitingen)
Vrijwilliger
Van Lersberghe Martin 0499/13 16 17 martin.van.lersberghe@telenet.be Jeugdsecretaris (wedstrijdwijzigingen)
Afgevaardigde (u7)
Vrijwilliger
Geert Houtmeyers 0478/25 27 59 geerthoutmeyers@gmail.com Correspondant qualifié
Erik Geysen 0486/44 59 76 egeysen@kvvstalsport.be Correspondant qualifié

Liste des prochains matchs de K. STAL SPORT KOERSEL :

Sitemap  |  Suggestions? Remarques? Contactez le webmaster  |  Nederlandse versie

IFrame URL