WILLEN IS KUNNEN BOEKEL
1
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Geen matchen voor deze filter.
Informatie over WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1
1 is een seniorenploeg van WILLEN IS KUNNEN BOEKEL. Dit seizoen speelt de ploeg in 3 Provinciaal Oost-Vlaanderen B, 1e Ploegen 3-4 Prov en BvOH Hofman Cup P3C. Er staan 41 matchen op het programma: 19 gespeeld, 22 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen K. WILLEN IS KUNNEN EINE. Thuis speelt de ploeg op Boekelbaan.
Wanneer speelt WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 de volgende match?
De volgende match van WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 is op zaterdag 24 oktober om 19:30, WILLEN IS KUNNEN BOEKEL tegen K. WILLEN IS KUNNEN EINE in Boekelbaan.
In welke competitie speelt WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1?
WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 speelt dit seizoen in 3 Provinciaal Oost-Vlaanderen B, 1e Ploegen 3-4 Prov, BvOH Hofman Cup P3C en 1e Ploegen 1-2 Prov.
Waar speelt WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 thuis?
WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 speelt thuis op Boekelbaan, Boekelbaan, 9630 St-blasius-boekel.
Hoe doet WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 het dit seizoen?
WILLEN IS KUNNEN BOEKEL 1 speelde dit seizoen 17 matchen: 5 gewonnen, 3 gelijk en 9 verloren, met 35 doelpunten voor en 49 tegen.