VOETBALCLUB SPARTA BEVERE
1
Seizoen 2026-2027
Seizoen 2026-2027: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Geen matchen voor deze filter.
Informatie over VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1
1 is een seniorenploeg van VOETBALCLUB SPARTA BEVERE. Dit seizoen speelt de ploeg in 3 Provinciaal Oost-Vlaanderen B, BvOH Hofman Cup P3B en 1e Ploegen 1-2 Prov. Er staan 36 matchen op het programma: 14 gespeeld, 22 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen VC NOKERE-KRUISHOUTEM. Thuis speelt de ploeg op Vc.Sparta Bevere.
Wanneer speelt VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 de volgende match?
De volgende match van VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 is op zaterdag 24 oktober om 19:30, VOETBALCLUB SPARTA BEVERE tegen VC NOKERE-KRUISHOUTEM in Vc.Sparta Bevere.
In welke competitie speelt VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1?
VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 speelt dit seizoen in 3 Provinciaal Oost-Vlaanderen B, BvOH Hofman Cup P3B en 1e Ploegen 1-2 Prov.
Waar speelt VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 thuis?
VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 speelt thuis op Vc.Sparta Bevere, Doornikse Heerweg 12A, 9700 Oudenaarde.
Hoe doet VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 het dit seizoen?
VOETBALCLUB SPARTA BEVERE 1 speelde dit seizoen 12 matchen: 4 gewonnen, 4 gelijk en 4 verloren, met 19 doelpunten voor en 22 tegen.