Wedstrijdkalender - reeksindeling
KSK. 'S GRAVENWEZEL-SCHILDE
131 andere supporters van KSK. 'S GRAVENWEZEL-SCHILDE gebruiken ook al Foot24.be voor de automatische kalender updates.
Jeugdvoetbaltornooien - Bestel gratis brochure!
Ga naar Euro-Sportring.beAdressen voetbalpleinen KSK. 'S GRAVENWEZEL-SCHILDE
De eerstvolgende matchen van KSK. 'S GRAVENWEZEL-SCHILDE zijn :
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde BG. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
K Kontich FcDuffelsesteenweg 73, 2550 Kontich (route)
-
Sporthal Marienborgh EdegemDoornstraat 65 , 2650 Edegem (route)
-
Vk SimikosEksterdreef 8, 2900 Schoten (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde BG. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
KFC Heidebloem PulderbosMastenbaan 14 , 2242 Pulderbos (route)
-
Svb DriehoekTurfaard 5, 2930 Brasschaat (route)
-
Kfc BroechemAbelebaan, 2520 Broechem (route)
-
KFC NijlenGraanweg , 2560 Nijlen (route)
-
Stadion Jos Van WellenRené de Pauwstraat,69, 2950 Kapellen (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
Stadion Louis Van RoeyKruispad, 3 , 2310 Rijkevorsel (route)
-
Stadion Louis Van RoeyKruispad, 3 , 2310 Rijkevorsel (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
Svb DriehoekTurfaard 5, 2930 Brasschaat (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde ARozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
Exc. Mariaburg RustoordRustoordlei , 2930 Brasschaat (route)
-
Sportlandschap MortselGasthuishoeven 2, 2640 Mortsel (route)
-
Lindeken EvergemKapellestraat 77, 9940 Evergem (route)
-
Schoten SkGemeentepark, Braamstraat, 2900 Schoten (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde BG. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
Fc EkerenBist 95, 2180 Ekeren (route)
-
A.F.C. SchildeRaymond Delbekestraat , 2980 Zoersel (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde BG De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde BG. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
'S Gravenwezel-Schilde BG. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
K Racing EmblemDorpstraat, 2520 Emblem (route)
-
1 A'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
1 B'S Gravenwezel-Schilde B - G. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
1 Vrouwen BK Kontich Fc - Duffelsesteenweg 73, 2550 Kontich (route)
-
Dames Jeugd BSporthal Marienborgh Edegem - Doornstraat 65 , 2650 Edegem (route)
-
Dames Jeugd BVk Simikos - Eksterdreef 8, 2900 Schoten (route)
-
Recrea Vrouwen'S Gravenwezel-Schilde B - G. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
U6KFC Heidebloem Pulderbos - Mastenbaan 14 , 2242 Pulderbos (route)
-
U6 BSvb Driehoek - Turfaard 5, 2930 Brasschaat (route)
-
U6Kfc Broechem - Abelebaan, 2520 Broechem (route)
-
U7 BKFC Nijlen - Graanweg , 2560 Nijlen (route)
-
U7 AStadion Jos Van Wellen - René de Pauwstraat,69, 2950 Kapellen (route)
-
U7 C'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U8 AStadion Louis Van Roey - Kruispad, 3 , 2310 Rijkevorsel (route)
-
U8 BStadion Louis Van Roey - Kruispad, 3 , 2310 Rijkevorsel (route)
-
U8 C'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U9 A'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U9 B'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U9 C'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U10 A'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U10 B'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U10 ASvb Driehoek - Turfaard 5, 2930 Brasschaat (route)
-
U11 A'S Gravenwezel-Schilde A - Rozenhoek, Oelegemsestwg., 2970 Schilde (route)
-
U11 BExc. Mariaburg Rustoord - Rustoordlei , 2930 Brasschaat (route)
-
U12 ASportlandschap Mortsel - Gasthuishoeven 2, 2640 Mortsel (route)
-
U13 ALindeken Evergem - Kapellestraat 77, 9940 Evergem (route)
-
U13Schoten Sk - Gemeentepark, Braamstraat, 2900 Schoten (route)
-
U15 A'S Gravenwezel-Schilde B - G. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
U15Fc Ekeren - Bist 95, 2180 Ekeren (route)
-
U15A.F.C. Schilde - Raymond Delbekestraat , 2980 Zoersel (route)
-
U17 A'S Gravenwezel-Schilde B - G De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
U17 B'S Gravenwezel-Schilde B - G. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
U17 C'S Gravenwezel-Schilde B - G. De Pelichylei, 2970 's Gravenwezel (route)
-
U17K Racing Emblem - Dorpstraat, 2520 Emblem (route)