Wedstrijdkalender - reeksindeling
DEURNE OB.
70 andere supporters van DEURNE OB. gebruiken ook al Foot24.be voor de automatische kalender updates.
Jeugdvoetbaltornooien - Bestel gratis brochure!
Ga naar Euro-Sportring.beAdres voetbalplein DEURNE OB.
-
Park Groot Schijn Deurne (route)
Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne
De eerstvolgende matchen van DEURNE OB. zijn :
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Park Groot Schijn DeurneRuggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Exc. Mariaburg ZwemdokZwemdoklei, 1A , 2930 Brasschaat (route)
-
Jeugdcentrum KSK LierseLiersesteenweg, 114 , 2560 Kessel (route)
-
Sportcomplex GroenenhoekRuimtevaartlaan 20, 2100 Deurne (route)
-
Sportlandschap MortselGasthuishoeven 2, 2640 Mortsel (route)
-
ZandhovenVoetbalstraat z/n, 2240 Zandhoven (route)
-
K Racing EmblemDorpstraat, 2520 Emblem (route)
-
Sportcomplex GroenenhoekRuimtevaartlaan 20, 2100 Deurne (route)
-
Sportcomplex GroenenhoekRuimtevaartlaan 20, 2100 Deurne (route)
-
K Racing EmblemDorpstraat, 2520 Emblem (route)
-
Sportlandschap MortselGasthuishoeven 2, 2640 Mortsel (route)
-
Recrea Mannen APark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Recrea Mannen BPark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Recrea Mannen CPark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Recrea Sd Mannen APark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Recrea Sd Mannen BPark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Recrea Veteranen APark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
Recrea Veteranen BPark Groot Schijn Deurne - Ruggeveldlaan 488 , 2100 Deurne (route)
-
U8 CExc. Mariaburg Zwemdok - Zwemdoklei, 1A , 2930 Brasschaat (route)
-
U9 CJeugdcentrum KSK Lierse - Liersesteenweg, 114 , 2560 Kessel (route)
-
U11 BSportcomplex Groenenhoek - Ruimtevaartlaan 20, 2100 Deurne (route)
-
U12 BSportlandschap Mortsel - Gasthuishoeven 2, 2640 Mortsel (route)
-
U12Zandhoven - Voetbalstraat z/n, 2240 Zandhoven (route)
-
U13K Racing Emblem - Dorpstraat, 2520 Emblem (route)
-
U15 BSportcomplex Groenenhoek - Ruimtevaartlaan 20, 2100 Deurne (route)
-
U17 BSportcomplex Groenenhoek - Ruimtevaartlaan 20, 2100 Deurne (route)
-
U17K Racing Emblem - Dorpstraat, 2520 Emblem (route)
-
U21Sportlandschap Mortsel - Gasthuishoeven 2, 2640 Mortsel (route)