FCE. KUURNE |
1 A za, 6 apr 19:00 |
GROENE DUIVELS INGOOIGEM |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
KWS. DESSELGEM |
1 za, 6 apr 18:30 |
FCE. KUURNE |
Cmp : Ws Desselgem
(itinéraire)
Pompoenstraat 48 "Leiestadion", 8792 Desselgem |
||
FCE. KUURNE |
Reserven vr, 5 apr 19:30 |
KSV. KORTRIJK |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
FCE. KUURNE |
U10 A za, 6 apr 11:00 |
OLYMPIC LEDEGEM |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
K. OLSENE SPORTIEF |
U10 zo, 7 apr 09:00 |
FCE. KUURNE |
Grote Steenweg - Kos
(itinéraire)
Grote Steenweg 60, 9870 Olsene |
||
KFC. MARKE |
U11 za, 6 apr 09:00 |
FCE. KUURNE |
KFC Marke
(itinéraire)
Olympiadeplein , 8510 Marke |
||
FC. MANDEL UNITED IZEGEM |
U11 C za, 6 apr 09:00 |
FCE. KUURNE |
FC MU Izegem-Ingelmunster
(itinéraire)
Sint-Jorisstraat 76 , 8870 Izegem |
||
HULSTE SPORTIEF |
U11 B za, 6 apr 10:15 |
FCE. KUURNE |
Hulste Sportief
(itinéraire)
Tieltsestraat , 8531 Hulste |
||
FCE. KUURNE |
U12 A za, 6 apr 09:15 |
KV. PATRONAAT GITS |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
KFC. AALBEKE SPORT |
U13 za, 6 apr 13:00 |
FCE. KUURNE |
(itinéraire)
Garenwinderstraat , 8511 Aalbeke |
||
FCE. KUURNE |
U15 A vr, 29 mrt 17:30 |
KFC. MEULEBEKE |
Sportcentrum Ter Borcht
(itinéraire)
Ter Borchtlaan , 8760 Meulebeke |
||
FCE. KUURNE |
U15 B za, 6 apr 13:15 |
KRC. BISSEGEM |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
FCE. KUURNE |
U15 C vr, 5 apr 19:30 |
KRC. BISSEGEM |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT |
U17 za, 6 apr 09:15 |
FCE. KUURNE |
Ter Schuerenpark
(itinéraire)
Vlaschaardlaan 89 "Ter Schuerenpark", 8880 Ledegem |
||
VCOG. STASEGEM |
U17 A za, 6 apr 09:30 |
FCE. KUURNE |
Og Stasegem
(itinéraire)
Veldrijk 22 (Stasegem), 8530 Harelbeke |
||
FCE. KUURNE |
U21 zo, 7 apr 09:30 |
JONG VIJVE |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
FCE. KUURNE |
U6 za, 6 apr 09:30 |
VC. K. ZWEVEGEM SPORT |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
WS. BELLEGEM |
U7 za, 6 apr 09:00 |
FCE. KUURNE |
WS Bellegem
(itinéraire)
Stadionstraat , 8510 Bellegem |
||
VV. EMELGEM-KACHTEM |
U7 A za, 6 apr 09:00 |
FCE. KUURNE |
Sportcentrum Kachtem
(itinéraire)
Priester Pattynstraat "Spercentrum Kachtem" , 8870 Kachtem |
||
FCE. KUURNE |
U8 A za, 6 apr 09:15 |
CLUB ROESELARE |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
FCE. KUURNE |
U8 B za, 6 apr 11:00 |
SV INGELMUNSTER |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
FCE. KUURNE |
U8 C za, 6 apr 09:15 |
KWS. DESSELGEM |
Gemeentelijk Sportpark Kuurne
(itinéraire)
Nieuwenhuyse 49 , 8520 Kuurne |
||
OLYMPIC LEDEGEM |
U9 A za, 6 apr 10:30 |
FCE. KUURNE |
Ol. Ledegem
(itinéraire)
Stationsstraat 47 B, 8880 Ledegem |
||
KDNS HEULE |
U9 A zo, 7 apr 10:00 |
FCE. KUURNE |
Ns Heule
(itinéraire)
Steenstraat 132 , 8501 Heule |
||
VC. K. ZWEVEGEM SPORT |
U9 C za, 6 apr 09:00 |
FCE. KUURNE |
Bekaert Stadium Zwevegem
(itinéraire)
Bekaertstraat 4 , 8550 Zwevegem |
Foot24.be calendries de foot - 28/03/2024 14:12