Terrain de foot de Olympic Pirates Deurne-BG

Park Groot Schijn Deurne (itinéraire)
Ruggeveldlaan 486, 2100 Deurne

Contacter OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG

http://www.kvcod500.com - Page sur URBSFA

Nom Téléphone/GSM E-mail Responsabilité(s)
Luis Asselberghs 0472/81 10 80 l.asselberghs@skynet.be Correspondant qualifié
Pouwels Jean-Pierre 0473/82 27 94 jppouwels@hotmail.be Penningmeester (financieel verantwoordelijke)
Houder Blauwe Kaart
Comitélid
Voorzitter
Van Loon Benny 0488/40 85 03
0488/40 85 03
bennyvanloon@skynet.be Houder Blauwe Kaart
Ondervoorzitter
Comitélid (1e ondervoorzitter)
Vanloon Gustaaf 0475/49 36 33
03/324 93 29
info@traiteurtiptop.be Houder Blauwe Kaart
Ondervoorzitter
Comitélid (2e ondervoorzitter)
Afgevaardigde (afgevaardigde gew. reserven)
Apers Dirk 0486/12 83 10 dirk.apers@telenet.be Houder Blauwe Kaart (stadionverantwoordelijke)
Comitélid
Aerts Monique 0496/22 40 52 monique.aerts@hotmail.com Houder Blauwe Kaart
Comitélid (adjunct-penningmeester)
Verwilt Felix 03/646 05 14
0476/38 05 14
felix.verwilt@pandora.be Jeugdverantwoordelijke (Tvjo)
Lockefeer Patrick 0477/23 39 62
0477/23 39 62
jari.loc@pandora.be Jeugdverantwoordelijke (Tvjo) (overkoepelend verantwoordelijke jeugdafdeling )
Bynoe Edwin 0477/86 81 93
0477/86 81 93
edwin_bynoe@msn.com Jeugdverantwoordelijke (Tvjo) (algemeen jeugdverantwoordelijke olympic pirates deurne-borgerhout)
Pouwels Germain 0478/64 84 97
0478/64 84 97
maintje69@hotmail.com Sportief Verantwoordelijke (t1)
Peeters Kelly 0479/88 91 57 sleepy.06@hotmail.com Vrijwilliger (jeugdmedewerkster)
Braem Roger 0475/38 69 56 r.braem@skynet.be Vrijwilliger (jeugdmedewerker)
Dilissen Annemieke 0497/28 85 75 dilissena@hotmail.com Vrijwilliger (social coach/ombudsvrouw)

Liste des prochains matchs de OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG :

Sitemap  |  Suggestions? Remarques? Contactez le webmaster  |  Nederlandse versie

IFrame URL