Ontvang de kalender direct op uw smartphone

FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
reeks R3A

De volgende match is een thuismatch tegen Jago St.A'berg B op zondag, 25 februari om 10:00.

Adres (route):

Zevestraat 3, 9080 Beervelde

FCDKG.Beervelde C
zo, 3 sep - 10:00
5 - 2
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. V.K.S. HAMME-ZOGGE
Hamme-Zogge B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Zaffelare B
zo, 10 sep - 10:00
4 - 2
S.V. ZAFFELARE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: SV.Zaffelare (route)
Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
FCDKG.Beervelde C
zo, 17 sep - 10:00
4 - 3
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. K.S.K. KLINGE
Klinge B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Sombeke B
zo, 24 sep - 10:00
0 - 3
KVV WS SOMBEKE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Gemeentelijk voetbalterr. (route)
Smoorstraat 23 (Sombeke), 9250 Waasmunster
FCDKG.Beervelde C
zo, 1 okt - 10:00
0 - 0
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. K.F.C. HERLEVING SINAAI
Sinaai C
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Wichelen B
zo, 8 okt - 10:00
4 - 0
S.K. WICHELEN vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Doornweg (route)
Doornweg, 9260 Wichelen
FCDKG.Beervelde C
zo, 15 okt - 10:00
1 - 4
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. F.C. EKSAARDE
Eksaarde C
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Jago St.A'berg B
zo, 22 okt - 10:00
10 - 0
JAGO SINT-AMANDSBERG vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Rozebroecken (route)
Alfons Braeckmanlaan 2, 9040 Sint-amandsberg
T.Melle B
zo, 29 okt - 10:00
3 - 0
F.C. TENSTAR MELLE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Tenstar Melle (route)
Varingstraat 1/E, 9090 Melle
FCDKG.Beervelde C
zo, 5 nov - 10:00
2 - 2
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. F.C.S.K.V. OVERMERE
SKV.Overmere B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Rangers Opdorp
zo, 12 nov - 10:00
1 - 6
RANGERS OPDORP vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Frans Moyens Stadion II (route)
Damstraat, 9255 Opdorp
FCDKG.Beervelde C
zo, 19 nov - 10:00
0 - 2
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. K.F.C. HEUSDEN SPORT
Heusden C
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
SK.Lochristi C
zo, 26 nov - 10:00
4 - 2
S.K. LOCHRISTI vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Gemeentelijk Sportcomplex (route)
Bosdreef 57, 9080 Lochristi
Hamme-Zogge B
zo, 17 dec - 10:00
1 - 2
V.K.S. HAMME-ZOGGE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Zogge (route)
Zogge, 9220 Hamme
FCDKG.Beervelde C
zo, 7 jan - 10:00
1 - 2
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. S.V. ZAFFELARE
Zaffelare B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Klinge B
zo, 14 jan - 10:00
3 - 0
K.S.K. KLINGE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: KSK.Klinge (route)
Buitenstraat, 9170 De
FCDKG.Beervelde C
zo, 21 jan - 10:00
6 - 2
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. KVV WS SOMBEKE
Sombeke B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Sinaai C
zo, 28 jan - 10:00
0 - 0
K.F.C. HERLEVING SINAAI vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Ter Beke (route)
Vleeshouwersstraat 4, 9112 Sinaai-waas
FCDKG.Beervelde C
zo, 4 feb - 10:00
1 - 5
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. S.K. WICHELEN
Wichelen B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
FCDKG.Beervelde C
zo, 11 feb - 10:00
10 - 0
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. KVV LAARNE-KALKEN
Laarne-Kalken B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Eksaarde C
zo, 18 feb - 10:00
F.C. EKSAARDE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Canondreef (route)
Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
FCDKG.Beervelde C
zo, 25 feb - 10:00
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. JAGO SINT-AMANDSBERG
Jago St.A'berg B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
FCDKG.Beervelde C
zo, 4 mrt - 10:00
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. F.C. TENSTAR MELLE
T.Melle B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
SKV.Overmere B
zo, 11 mrt - 10:00
F.C.S.K.V. OVERMERE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: FC.SKV.Overmere (route)
Baron Thibautstraat 38b, 9290 Overmere
FCDKG.Beervelde C
zo, 18 mrt - 10:00
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. RANGERS OPDORP
Rangers Opdorp
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Heusden C
zo, 25 mrt - 10:00
K.F.C. HEUSDEN SPORT vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: KFC.Heusden (route)
Steenakkerstraat 13, 9070 Heusden
SK.Oostakker B
zo, 1 apr - 10:00
S.K. VERBR. OOSTAKKER vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: SKVO Jeugd (route)
Sint-Jozefstraat 13, 9041 Oostakker
FCDKG.Beervelde C
zo, 15 apr - 10:00
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. S.K. LOCHRISTI
SK.Lochristi C
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Laarne-Kalken B
zo, 22 apr - 10:00
KVV LAARNE-KALKEN vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
FCDKG.Beervelde C
Cmp: Veldmeers (route)
Leeweg 23, 9270 Laarne
FCDKG.Beervelde C
zo, 29 apr - 10:00
FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. S.K. VERBR. OOSTAKKER
SK.Oostakker B
Cmp: VKN.Beervelde (route)
Zevestraat 3, 9080 Beervelde
Sitemap  |  Opmerkingen? Contacteer webmaster  |  Version en fran├žais